ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
dan-shkלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 05/06/2004 · הודעות: 410 ·

הודעה פורסם: 22/08/2004 - 16:28
נושא ההודעה: אני מזמין אתכם לדיון בפורום פילוסופיה בנושא זכויות יוצרים

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=69&msgid=37476778

*הערה: תוקנו שגיאות כתיב פעוטות ע"י TNT, על מנת שכל התוכן ייכנס לכותרת*

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
פיל-קטןלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/05/2004 · הודעות: 1089 ·

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 01:00
נושא ההודעה:

אני מזמין אותך לדיון פרקטי, כאן, בנושא "החרמת פורומים שאינם תומכים בתקנים ומנהליהם מצפצפים על כל מה שלא IE".

חזרה לתוכן הדיון
hq4everלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/07/2004 · הודעות: 667 · מיקום: ראשון לציונה, Israel

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 02:18
נושא ההודעה:

פיל קטן אני בוחר לנצל את הזמנתך

תוכל להסביר לי בבקשה למה יש פורום כל כך פורח באתר תפוז שכותרתו היא "לינוקס", למרות שמנהלי האתר כדבריך לא עושים מאומה על מנת לדאוג שהאתר יהיה נגיש מכלים "חוץ-מיקרוסופטים" ?
או שקהילת לינוקס בישראל עשתה fork משונה במיוחד כלומר אלו שנאמנים לסטנדרטים ומנגד אלו שלא מבינים שום דבר מהחיים שלהם Very Happy ?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
DoK לא מחובראורח · ·

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 11:44
נושא ההודעה:

אני לא בטוח שדיון כזה צריך להתנהל דווקא בווטסאפ אבל בכל מקרה יש רבים שגולשים בשני האתרים ולכן-
הנושא הזה באמת מטריד, המשתתפים בפורום בתפוז רחוקים מלהיות "אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם" ומצד שני הקהילה הפורחת בפורום מהווה תומכת, באופן עקרוני לכל הפחות, באתר שמפלה לרעה משתמשי תוכנה חופשית.
התירוץ שקל לי לחיות איתו הוא שמדובר באסופת אנשים נועזים שמוכנים להקריב את עצמם ולהשתמש במיני תעלולים כדי להפעיל במכונות שלהם תוכנה קנינית וכל זאת כדי לחשוף את עולם הלינוקס לאנשים שבאופן אחר לא היו מגיעים אליו.
מצד שני חבל שכל העצות השימושיות שלהם נשארות נחלת המשתמשים בתוכנה קנינית היות והאתר המארח אותם אינו מאפשר חיפוש בפורומים מתוך תוכנה חופשית.

בנימה אמביולנטית זו מוזמן כל אחד לבחור את הצד שהוא מוצא לנכון (אני בחרתי לא להכנס לתפוז, אבל אולי אני טועה, ואם ממש תתאמצו גם תוכלו למצוא שם בערך שתי הודעות שלי)

חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 16:01
נושא ההודעה:

גם אני מתנגד לאי-תמיכתו בתקנים של "תפוז", ולכן לא שותף בפורום לינוקס שבאתר.

אני לא מוכן להאבק ולהשתמש בדפדפן שאינו תומך תקנים על מנת שאוכל לתרום לפורום הנ"ל.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8370 ·

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 18:43
נושא ההודעה:

אני כן מבקר מדי פעם בפורום שם, אבל הנקמה הפרטית שלי היא סילוק כל המודעות של האתר, כך שהם לא יקבלו כסף על חשיפה, וככה הוא גם הרבה יותר מהיר Razz

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 19:31
נושא ההודעה:

הפורומים בתפוז עובדים די טוב... יש בעיה אחת עיקרית עם החיפוש, אבל בזכות הממשק הכל כך נוח, ובזכות זה שמדובר בפורום אחד, ולא ברעיון הגרוע לדעתי שנפוץ באתרים שונים (כולל אתר מכובד זה) לפתוח 200 פורומים שגורמים לקושי במעקב, אני מעדיף בד"כ את הכתיבה שם, עם כל המגבלות (המנוע חיפוש זו מגבלה רצינית).

המבנה של העץ מאוד נוח, ההודעות שם קופצות (אבל לא קופצות אחרי מספר ימים, מה שיכול באמת לעצבם כשמישהו מקפיץ שרשור בן חודשיים ויותר לפעמים), יש שם מערכת נחמדה של מסרים (שעובדים בלינוקס!), יש לכל פורום כמה אפשרויות די נחמדות נוספות (כמו גלריות וכו'), הממשק בתפוז הוא בהחלט מצוין (אייקונים מעולים, עיצוב מוצלח וכו').

חוץ מזה, הניהול של הפורום בתפוז מאוד נוח ונעים (הודות לעז), יש שם קבוצה של משתמשים די ותיקים עם רמות ידע שונות, והיכרות של חלק מהכותבים (רוב אלו שבאים למפגשים בבן יהודה כותבים בתפוז), ובקיצור, זה פורום שכיף לכתוב בו.

ברק.

חזרה לתוכן הדיון
DoKלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 22/02/2004 · הודעות: 3114 · מיקום: ירושלים

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 21:43
נושא ההודעה:

דוביקס :
אני כן מבקר מדי פעם בפורום שם, אבל הנקמה הפרטית שלי היא סילוק כל המודעות של האתר, כך שהם לא יקבלו כסף על חשיפה, וככה הוא גם הרבה יותר מהיר Razz

אני לא כל כך מבין איך זה עובד.
הם לא מוכרים שטח פרסום במחיר שמשקף את מספר הכניסות לאתר?!
אם זה עובד כך הרי שכל כניסה שלך תורמת לביסוס האתר הרע והעקשן הזה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 21:48
נושא ההודעה:

אולי דווקא כאשר משתמשי מוזילה יהיו אחוז נכבד מהגולשים בתפוז, אז הם יתחשבו בנו. כל עוד הם רואים שאין הרבה גולשים, אז הם לא יבזבזו על זה כסף...

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8370 ·

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 21:54
נושא ההודעה:

DoK :
דוביקס :

אני לא כל כך מבין איך זה עובד.
הם לא מוכרים שטח פרסום במחיר שמשקף את מספר הכניסות לאתר?!
אם זה עובד כך הרי שכל כניסה שלך תורמת לביסוס האתר הרע והעקשן הזה.

קשה לי להאמין שהם מתמחרים לפי מספר כניסות לאתר, יותר סביר שהם מתמחרים לפי מספר impressions שזה כמות הפעמים שהמודעה הוצגה או לפי clicks שזה כמות הפעמים שלחצו על המודעה.

אם אתה חוסם את המודעות מלהופיע בכלל (לא ברמת הדפדפן אלא הבאתן משרתי המודעות) אז המספר בשני הנ"ל אמור להיות אפס.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/08/2004 - 22:05
נושא ההודעה:

חבל לתקוף כל כך מהר את תפוז,
האתר לא עד כדי כך גרוע והוא נתמך לא רע בלינוקס..
לפחות בהשוואה למצב העגום של פורום לינוקס בYNET בלשעבר לאנתמך בלינוקס Smile

חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 24/08/2004 - 02:54
נושא ההודעה:

Anonymous :
הפורומים בתפוז עובדים די טוב... יש בעיה אחת עיקרית עם החיפוש, אבל בזכות הממשק הכל כך נוח, ובזכות זה שמדובר בפורום אחד, ולא ברעיון הגרוע לדעתי שנפוץ באתרים שונים (כולל אתר מכובד זה) לפתוח 200 פורומים שגורמים לקושי במעקב, אני מעדיף בד"כ את הכתיבה שם, עם כל המגבלות (המנוע חיפוש זו מגבלה רצינית).

אני לא מבין - מה הבעיה עם כך שהפורום מחולק לקטגוריות שונות הקשורות לתוכנה חופשית?

הרי כך דיונים בעלי נושא משותף מקוטלגים באותו הפורום, ותורמים לסדר!

במידה ותרצה למצוא דיון מסויים / לחפש מידע בפורום בתפוז, תגלה שזו משימה בלתי אפשרית - הרי כל הדיונים ממוקמים יחדיו, בקבוצה אחת.

כמובן שאתה יכול להעזר בחיפוש בפורום - אך אבוי, הוא לא עובד. זה מה שקורה שהאתר של הפורום מצפצף על כולכם Razz .

במידה ואתה רוצה לבדוק את הדיונים האחרונים בפורום של ווטסאפ, תכנס לדף הבית, ותוכל לראות את 30 הדיונים האחרונים שנשלחו אליהם הודעות.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
DoK לא מחובראורח · ·

הודעה פורסם: 24/08/2004 - 10:38
נושא ההודעה:

ברק-
הטיעון המרכזי שלך שנוגע לכך שהפורום בתפוז "נוח יותר" הוא עצם הבעיה.
האם אתה מעדיף את הפתרון הנוח או את הפתרון החופשי?
האם אתה מעדיף לתמוך ולעודד את מי שמחזיר לך תמיכה או שתתמוך גם באלו שמתעלמים ממך ובכך תאיין את כדאיות התמיכה בך?

עז עושה עבודה נהדרת, רמתם המקצועית של המשתתפים בפורום בתפוז לא נופלת לעומת כל קבוצה אחרת, האדיבות והנכונות לעזור למצטרפים חדשים ראויה לציון ואני חושב שיש חשיבות רבה להמצאות הפורום באתר פופולרי כל כך אבל כל קשר עם תפוז מעבר לגלישה לפורום לינוקס באתר כדי לסיע למתענינים ולקדם הגירה לתוכנה חופשית נראית בעיני כמיותרת (וכתלות במצב רוחי לעיתים היא אף נראית מזיקה).

חזרה לתוכן הדיון
CooL_SPoTלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/10/2002 · הודעות: 5323 ·

הודעה פורסם: 24/08/2004 - 10:45
נושא ההודעה:

אם כבר מדברים על פורומים אז רציתי להגיד על משהו שמאוד חבל לדעתי. יצא לי להכנס לפורום של ynet בנושא לינוקס, יש שם המון חדשים שרוצים לעבור ללינוקס ו75% מההודעות שם לא מקבלות תגובה וזה חבל לדעתי כי אנחנו מפסידים הרבה אנשים שיכלו לתרום לקהילה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. dan-shk
  2. פיל-קטן