ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
mad_drלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/08/2003 · הודעות: 771 ·

הודעה פורסם: 22/12/2003 - 21:11
נושא ההודעה: מישהו לקח אחריות על תרגום פדורה?

http://www.whatsup.org.il/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2435

כי אם כן אני רוצה לקחת לעצמי איזה קובץ PO...

אם לא, דיאגו אולי אתה תיקח את האחריות (יש לך את הניסיון הדרוש Wink )

בכל מקרה אם צריך אני יכול להתקין את פדורה או את לורמה במקום "אחד" שיש לי עכשיו (בלי להעליב, דוביקס)
נ.ב. אני לא מוכן לקחת את האחריות עליי

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
Koalaלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 11/08/2003 · הודעות: 2843 · מיקום: רחובות

הודעה פורסם: 22/12/2003 - 22:15
נושא ההודעה:

השאלה היא - למה ?
בכל זאת, רד האט/פדורה היא טיפ-טיפה מסובכת יותר לתפעול ממנדרייק ומי שעובד איתה מן הסתם לא צריך תרגום עברי להתקנה ותפריטים.

לדעתי, התרגום דרוש אולי לצורך בניית הפצה עברית שתהיה מבוססת על רד האט/פדורה, אבל תהיה בכל זאת שונה ממנה.

דעתי האישית בלבד... Wink

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6257 ·

הודעה פורסם: 23/12/2003 - 00:16
נושא ההודעה: Re: מישהו לקח אחריות על תרגום פדורה?

mad_dr :
http://www.whatsup.org.il/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2435

כי אם כן אני רוצה לקחת לעצמי איזה קובץ PO...

אם לא, דיאגו אולי אתה תיקח את האחריות (יש לך את הניסיון הדרוש Wink )

בכל מקרה אם צריך אני יכול להתקין את פדורה או את לורמה במקום "אחד" שיש לי עכשיו (בלי להעליב, דוביקס)
נ.ב. אני לא מוכן לקחת את האחריות עליי

כי אם אני אתעסק בזה התואר שלי ילך קקן. אני סטודנט אם אתה לא יודע.
אם אתה צריך עזרה, תאמין לי שאני אעזור לך בכל מה שתרצתרך (עד שלב מסויים, תתפלא, אני מאמין בעבודה עצמית). המייל שלי ידוע, חפש תמצא.

וגם, אני מתרגם פעיל ב-KDE. אני מקווה שאתה זוכר שמאז מני לא תורם תרגומים, המצב בקנטים.

והינה קוריוז שרציתי לשחרר:
למי שלא זוכר אנקונדה התוכנת התקנה של הכובע האדום נכנסה לדביאן. זה אומר GTK2 בהתקנה, ואפשרות איסופיות כמעט לבנאום. שמועות הגיעו לאזניי שמישהו מפרוייקט ARABEYE מתחיל לתרגם את זה עבור דביאן. מי שמכיר אותם, יודע שהחברה הללו הם כמו טרקטור גדול, יש לו גדרך הוא יגיע בקו ישר הכי קצר למטרה שלו ויעשה אותה באופן הכי טוב שאפשר.

תדמיינו לעצמכם! האימא של ההפצות עוברת בנאום כזה עצבני! איפה אתם אנשים! יאללה לעבודה!

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
IPלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 27/06/2003 · הודעות: 1023 · מיקום: תל אביב

הודעה פורסם: 23/12/2003 - 00:40
נושא ההודעה: elcuco,

קשה לי להאמין שאנקונדה תיכנס לדביאן ב5 שנים הקרובות. אני מאמין שתקום הפצה מבוססת על דביאן שתהיה מיועדת למספר קטן יותר של מעבדים עם אנקונדה. דביאן לא נותנים לדברים להכנס להפצה עד שהם לא עובדים על כל המעבדים*.

*שמעתי פעם שבגלל זה X4.3 עדיין לא נכנס לsid, משום שהוא לא עובד טוב על כמה (רוב?) מסוגי המעבדים שדביאן עובדת איתם.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
mad_drלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/08/2003 · הודעות: 771 ·

הודעה פורסם: 23/12/2003 - 10:18
נושא ההודעה:

אולי תהיה בחירה (כמו בפדורה) בין התקנה עם ממשק גרפי לבין התקנה עם ממשק טקסטואלי
(אתמול הייתה לי בעיה עם המחיצות והחלטתי שאם אני מוחק את "אחד" אז שאני אנסה את פדורה ששלושת הISOים שלה שוכבים אצלי בHD כבר הרבה זמן)

דיאגו, אני לא יכול לקחת אחריות גם אני לומד (אולי לא לגמרי סטודנט אבל די קרוב לזה) וחוץ משני ימים בשבועיים אין לי גישה לאינטרנט

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 23/12/2003 - 11:42
נושא ההודעה:

mad_dr :

דיאגו, אני לא יכול לקחת אחריות גם אני לומד (אולי לא לגמרי סטודנט אבל די קרוב לזה) וחוץ משני ימים בשבועיים אין לי גישה לאינטרנט

אתה כבר הבהרת שאין לך זמן, תאמין לי אף אחד לא שופט. אותך.

בינינו, עד שלא תתקין את המערכת ותהיה בטוח מה היא יכולה לעשות, ותבין את כל הפאקים שלה, ואיך כל פיפס עובד, אין לך יותר מדי מה לתרגם. זה פשוט ממש קשה, אלא אם כן יש לך מושג מה אתה מתרגם

דיאגו

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. mad_dr
  2. Koala