ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
משתמשאורח · ·

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 13:05
נושא ההודעה: תשובה מעיירית תל-אביב לגבי חוסר היכולת לצפות במפות באתר שלהם

האמת, הם נשמעים ממש מבואסים.

כנראה שעד שלא תהיה מסה קריטית של משתמשי לינוקס אי אפשר יהיה להשפיע באמת על המצב. עצומות וכו' זה נורא נחמד, אבל אם הוא לא רואה באתר שלו תנועה מסיבית של גולשים חופשיים, הוא לא יכול להשיג תקציב לשינוי.

זה גם מחזק את הדעה שמאוד לא רצוי להשתמש ב- ie tab ודומיו. עדיף לכתוב מכתב תלונה מאשר לוותר.

בהתחלה שועשעתי מהסיטואציה, עכשיו אני מבואס.

למר "משתמש" שלום,

אני מצטער על כך שאתה מרגיש מופלה לרעה. גם אנחנו היינו רוצים לספק גירסה עבור כל דפדפן.

כל פיתוח בעירייה הוא בהתאם לביקוש. מעשרות אלפי משתמשי אתר ה-GIS של עיריית ת"א ב-5 שנים האחרונות לא היו יותר מתריסר פניות להפעיל אותו ב-FireFox. כמו-כן האתר לא נבדק ב-Opera (עד 15% באירופה) או בדפדפנים אחרים.

בתכונות הדפדפן הדרושות לאתר המפות של העירייה FireFox איננו קומפטיבילי עם Internet Explorer, וכל פיתוח עבורו היה דורש פיתוח נפרד, כאשר חלק מהפונקציונליות של המפות לא ניתנת לביצוע בFireFox- בגלל מגבלות של הדפדפן עצמו.

העירייה משקיעה את מיטב היכולת שלה לספק את כל הצרכנים של אתר המפות אבל אין לה את המשאבים להשקיע בפיתוח נפרד עבור FireFox עם ביקוש כה נמוך, כפי שהיא לא יכולה להשקיע בגירסאות ל-Linux או למקינטוש.

כאשר האתר הזה תוכנן לפני 6 שנים FireFox לא היה קיים והאתר הותאם בזמנו ל-Netscape וInternet Explorer-. בינתיים Netscape נעלם.

וכפי שציינתי קודם, החברה המספקת את התוכנה הגיאוגרפית לא סיפקה גירסה עבור FireFox.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
sijpלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/05/2004 · הודעות: 5544 · מיקום: ~

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 13:12
נושא ההודעה:

באילו טכנולוגיות האתר משתמש? האם הסברת לו על תקנים בינלאומיים? מה היתה הפנייה שלך?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
משתמשאורח · ·

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 15:27
נושא ההודעה: החלטתי לשחק אותה לא מבין.

בהתחלה, כתבתי רק: "אי אפשר לצפות במפות באתר שלכם, למה?".

אז קיבלתי בקשה לתצלום מסך. ואז הוא קלט שמדובר על שועל האש.

אז הוא אמר: "מצטערים, לא תומכים".

אז שאלתי: "למה אתם מפלים אותי לרעה". ואז הגיעה התגובה הארוכה שהבאתי. תשים לב שהוא ממש מתנצל.

אני חושב שזה רק מחזק את הדיעה שצריך לפתור את בעיות באינטרנט הישראלי ברמת החקיקה והמדינה. הרי מדובר על ביצה ותרנגולת. עד שלא יהיו מספיק משתמשים, הם לא יפתחו תמיכה, ולא יהיו מספיק משתמשים אם לא תהיה תמיכה. הדרך היחידה לשבור את המעגל היא באמצעות חקיקה מתאימה.

שאלת הקוד הפתוח הופכת לדעתי להיות שאלה פוליטית, ודרכי המאבק צריכות להיות פוליטיות. אני מתכוון להתחיל לנסות להיפגש עם חברי כנסת.

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6257 ·

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 18:58
נושא ההודעה:

כיוון שעכשיו סיימתי את הדוקטורט שלי (או מחר, לא בדיוק החלטתי), אני פותח מפלגה חדשה, ואני אבחר את עצמי לשר הדודי שמש (שר האמבטיות כבר תפוס על ידי קונן). אני יכול לתת לך להיפגש עמי, אחרי שאח שלי יתקלם בעבודה שאתה המלצת בפניו.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
משתמשאורח · ·

הודעה פורסם: 07/03/2007 - 22:48
נושא ההודעה: וואלה, חכה שניה, אני מתפוץ על הרצפה מרוב צחוק.

התחכום, העדינות, ובעיקר עומק הדמיון והיריעה כה מרשימים שאני מתקשה להאמין שנתקלתי בכזו יצירה מפוארת בפורום ישראלי. אתה ראוי להערכה ולהערצה על כך שהצלחת להנפיק רצף כה מלבב ומלא השראה סתם כתגובה להודעה שלי.

רק כדאי שתדע, מר חוכמת האור שכמותך, הרבה יותר קל להשיג חבר כנסת ממה שנדמה לך. למעשה, הדבר המעיק ביותר בכל הנושא זה לנסוע לירושלים.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [משתמש]
  2. sijp
  3. אורח [משתמש]